[ok]جولان موشها در خوابگاه دانشگاه آزاد مشهد

جولان موشها در خوابگاه دانشگاه آزاد مشهد

وجود موش وحیوانات موذی در خوابگاه های داانشگاه آزاد اسلامی مشهد دانشجویان خوابگاهی را نگران ساخته است .

به گزارش ایسنا یکی از ساکنان خوابگاه مرکزی دخترانه دانشگاه آزاد مشهد در این باره گفت :

وجود موجودات موذی مانند سوسک و موش وضعیت بهداشتی خوابگاه را خطرناک کرده و امان مارا بریده است . وی افزود به نظر می رسد با اسفالت کردن محوطة خوابگاه تعداداین موجودات کاهش یابد . وی با اشاره به وضعیت نا مطلوب حمام های خوابگاه اظهار داشت در این خوابگاه سیصد نفری تنها 12 دوش حمام وجود دارد که بسیار کم است و در این میان تاریکی خمام ها نیز مشکلی مضاعف می باشد.

این دانشجو با اشاره به وضعیت نا مناسب سرویس های بهداشتی افزود : در اکثر موارد مایع دستشوئی وجود ندارد که این امر می تواند مشکل بهداشتی به وجود آورد .

یکی دیگر از دانشجویان با اشاره به نبود مسئول خوابگاه و حضور تنها یک نگهبان در خوابگاه خاطر نشان ساخت خوابگاه بعثت یک مجتمع تجاری رو باز است و اتاقهای خوابگاه در حقیقت مغازه هایی است که پیرامون حیاط اصلی قرار گرفته و اصلاً پنجره ندارد وی افزود : مشکل دیگر فاصلة حمام ها با اتاق های خوابگاه است که این فاصله در زمستان باعث بیماری و سرماخوردگی دانشجویان می شود .

سید حسین کریم زاده کاردان اور دانشجوئی دانشگاه آزاد در گفتگو با ایسنا ضمن تأیید بسیاری از کمبود ها و معضلات خوابگاه ها گفت برای مقابله با موجودات موذی در خوابگاه ها سالیانه 2 بار سم پاشی صورت می گیرد که به خاطر شرایط خاص جغرافیایی منطقه بیش از این نمی توان از ورود سوسک و موش به خوابگاه ها جلوگیری نمود

  
نویسنده : Roozaznonews Newspaper ; ساعت ٩:٤٦ ‎ق.ظ روز دوشنبه ٢٧ مهر ،۱۳۸۳